Paykasa Nasıl Bir Karttır

Paykasa Nasıl Bir Karttır

Paykwik

Paykasa Nasıl Bir KarttırPaykasa kart tüketim ürününden ayıran özellik ürünün türü, cinsi, içeriği değil, satın alma amacıdır. Paykasa kart sanal kart ihtiyacını karşılamak amacıyla satın alınırken, tüketim ürünleri nihai tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla satın alınırlar.

Paykasa al

Dolayısıyla hızlı paykasa , satın alma amacına bağlı olarak, endüstriyel ürün de olabilir, tüketim ürünü de olabilir. Örneğin, kişi bir paykasa kartı kendi ihtiyacını karşılamak amacıyla satın alıyorsa bu paykasa kart bir tüketim ürünüdür, fakat aynı kart bir işletmedeki satış elemanlarının satıştaki ihtiyacını karşılıyorsa o zaman bir endüstriyel üründür.

Paykasa satın al

Böylece denilebilir ki, ucuz paykasa ürünlerinin büyük bir çoğunluğu aynı zamanda endüstriyel ürün de olabilir. Örneğin, güvenilir paykasa, kağıt, kalem, çalışma masası, tutkal, salatalık, süpürge makinesi, deterjan, vs., satın alma amacına bağlı olarak tüketim ürünü de olabilir, endüstriyel ürün de. Kesebir (1980:164) söz konusu ürünleri, her iki pazarda da kullanılabilmelerinden dolayı, “paykasa bozum” olarak ifade etmiştir.

Paykasa nasıl bir karttır
Paykasa nasıl bir karttır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir