Paykasa ile Teknolojinin başarılı değişimi

Paykasa ile Teknolojinin başarılı değişimi

21. yüzyılın altın çağlarını yaşadığımız bu dönemlerde, insan hayatının daha kolay temeller üzerinde idama edildiği bir gerçektir.

Uzaklar yakın, zor işler kolay, ulaşılması olanaksız durumların sıradanlaştığı dönemleri yaşamaktayız. Bu dönemin en büyük avantajlarından biri de alışverişlerin artık çok daha rahat bir şekilde yapılmasıdır. Sanal alışveriş siteleri ve paykasa ilişkisini değerlendirdiğinizde, bu gerçeği çok daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Paykasa al

Sanal dünya, reel dünyayı parmaklarımızın ucuna kadar getiren biraz soyut biraz da somut bir dünyadır. Bu dünya sayesinde ulaşmak istediğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilir ve satın alırken sanalın güçlü yardımcısı paykasa kartı kullanarak güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

sanal dunya

Paykasa satın al

Bundan birkaç yıl öncesine döndüğünüzde, sanal alışveriş sitelerinin güvenlik yönünden çok zayıf olduklarını hatırlayacaksınız. Şimdilerde de pek güçlü olduğu söylenemez. Ancak teknolojinin harika armağanlarından biri sayılan paykasa, tüm bu olumsuz yönlerin önüne bir duvar gibi geçerek, teknolojinin ulaşılmaz gücüne güç katıyoruz.

Yenilikçi, modern kullanım yönleri

Avantajlı işlevleri ve sanal platformuna getirdiği kolaylıkları ile alışveriş sürecinin baştan sonuna kadar güvenli bir zemine oturtan paykasa, İngiltere merkezli bir teknoloji firması tarafından üretilerek, ülkemizde, Avrupa’da ve dünyanın birçok yerinde kullanılma sunulmuştur. “Teknoloji dünyasının harikası” niteliğindeki elektronik ödeme kartı kullananlar, klasik yöntemlerle (kredi kartı, banka havalesi, EFT) alışveriş yapanların ödeme yapacakları yere vermeleri gereken kişisel bilgilerin hiçbirine ihtiyaç duymadan sadece satın alınan Paykasa kodu ile işlem gerçekleştirebilmektedirler. Bir diğer deyişle, fırsat kollayan hackerlerin umutları tükenmiş oldu.

Paykasa ile Teknolojinin başarılı değişimi

Ülkemizde, paykasa satış hizmetini sunan www.paykasatrend.com olarak müşterilerimizin bu altın çağın harika ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Zaman teknoloji zamanı ise güvenlik www.paykasatrend.com  ile sağlanır.

paykasa ankara , paykasa istanbul , paykasa izmir , paykasa antalya , paykasa bursa , paykasa adana , paykasa marmaris

 

paykasatrend.com

Paykwik

Paykasa ile Teknolojinin başarılı değişimi” üzerine 3 yorum

 1. Sizde ”mobil ödeme aktif” edilince haberdar olmak istiyorsanız lütfen sosyal medya bağlantımızı beğenin aktif olduğun’da mobil ödeme sistemi paykasatrend.com tarafından bilgilendirilin.

  Kısa bir bilgilendirme yaparsak mobil ödeme ile paykasa satın alımlarını sadece paykasa mobil kullanıcıları yapabilecektir çok kısa sürede paykasa mobil uygulamamız kullanıma açılacaktır.

  Not: paykasatrend.com Facebook beğen butonunu tıklayarak sürekli bizi takip edebilir ve aynı zaman’da kredi kartı aktif olduğu anda otomatik olarak sizi Facebook sayfamızdan bilgilendireceğiz. Takipde kalın!

 2. Paykasa : Ön ödemeli özelliğe sahip olup bunun yanısıra normal kredi kartının aksine para ve kişisel bilgileri de tamamen güvende tutan maliyetsiz,basit ve kullanışlıdır.
  Yeni nesil ön ödemeli online kredi kartı olan Paykasa Kart, hayatımızı kolaylaştıran ve bilgilerimizi güvende tutan sistemiyle en kullanışlı ödeme sistemini sizlere sunar , dilerseniz alışveriş sitelerinde, dilerseniz oyun sitelerinde güven içerisinde harcamalar gerçekleştirebilirsiniz .

  Paykasa Trend
  https://twitter.com/paykasasatinal_

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir