Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma : Paykasa kartın bozumu ve kart içinde kalan bakiyenin kişisel hesabınıza transferini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa bozdurma için takip etmeniz gereken adımlar ise:
Müşteri temsilcisine ulaşıp paykasa bozdurma talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Bu aşamada müşteri temsilcisi o günkü kura göre hesabınıza yatacak olan net rakamı iletecektir.

Bu bilgiden sonra paranın yatmasını talep ettiğiniz hesap numarası bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
Daha sonra müşteri temsilcisi güvenlik sorularını iletip, doğruluğu kanıtladıktan sonra saniyeler içerisinde kartta kalan bakiyeyi hesabınıza transfer edecektir.

Dövüz kurlarının son günlerde sürekli yükselmesi sayesinde altı ay önce satın aldığınız Paykasa kart içindeki bakiye hesabınıza transfer edilirken, kura bağlı olarak kar etmeniz de mümkündür.

Paykasa İçindeki Bakiye Nasıl Bozdurulur?

Paykasa bozdurma işlemlerini tamamlamak ve Paykasa karttaki paranın hesaba transferi işlemlerini gerçekleştirmek için müşteri temsilcisine ulaşmanız yeterlidir. Paykasa kartın içindeki kalan bakiyeyi kişisel hesabınıza transfer edebilir ya da kullanmadan vazgeçtiğiniz kart içindeki tüm bakiyeyi kısa süre içinde geri alabilirsiniz. Paykasa, en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir ve başta Amerika olmak üzere tüm dünya ülkelerinde en yaygın kullanılan internet alışveriş yöntemlerinin başında gelir. Paykasa aracılığı ile:
Online oyun sitelerinden,
Yabancı teknoloji sitelerinden,
Yabancı giysi sitelerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kartın İçindeki Bakiye Nasıl Çekilir?

Paykasa kart içindeki parayı çekme işlemleri Paykasa bozdurma işlemleri ile saniyeler içinde gerçekleşmektedir. Kartı kullanmaktan vazgeçmeniz ya da alışverişten sonra kart içinde bakiye kalması durumlarında paranızı kişisel hesabınıza kısa sürede transfer edebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar ise:
Öncelikli olarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Parayı bozdurmak istediğiniz günün kur fiyatlarını öğrendikten sonra hesaba yatırılacak nakit miktarı hakkında müşteri temsilcisi net bilgiyi verecektir.
Bu işlemlerden sonra Paykasa kodunu müşteri temsilcisine iletmeniz ve banka hesap numarası bilgilerinizi vermeniz gerekir.
Hesap numaranızı verdikten sonra en kısa sürede kart içindeki bakiyeniz kişisel banka hesabına aktarılacaktır.
Paykasa en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir ve kart içindeki paranız talep ettiğiniz anda kartınıza iade edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir