Mobil ödeme ile Paykasa satın al

Mobil ödeme ile Paykasa satın almak artık çok kolay olacak sadece bizi takip edin.

Mobil ödeme ile Paykasa satın al ; Firmamız üzerinden Mobil ödeme ile paykasa kart satın almak için en kısa zamanda aktif hale gelecektir.

 

mobil ödeme paykasa

Mobil ödeme ne zaman aktifse lütfen haberdar olmak istiyorsanız, lütfen sosyal medya bağlantımızı beğenin ve paykasatrend.com tarafından bilgilendirileceksiniz.

Kısa bir bilgi verirsek, sadece paykasa mobil kullanıcıları mobil ödeme ile ucuz paykasa alımları yapabilir ve paykasa mobil uygulamamız çok kısa sürede başlatılır.

Not: paykasatrend.com, Facebook Beğen düğmesini tıklatarak bizi sürekli takip edebilir ve kredi kartınız aktif olur olmaz sizi otomatik olarak Facebook sayfamıza bildiririz. Bizi izlemeye devam edin!

 

Paykasa ile Para Çekme Nasıl yapabilirim?

Değerli Müşteriler Hangi şartlarda ödeme yaparsanız yapın, paykasa, astropay, cashixir, paykwik veya cepbank gibi ödeme seçeneklerinden birini kullanırsanız, Paykasa al ile para çekebilirsiniz.

Nasıl mı?

1:) paykasa para yükleme sonunda Bakiyeniz olan siteden paykasa olarak bakiyenizi istiyeceksiniz

2-) İçerdeki bakiyeniz kadar size € değerinde paykasa kart verilecektir.

3-) Paykasa olarak aldığınız bakiyeyi TL’ye firmamız üzerinden ” paykasa bozdurma ” bölümünden Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kartınızı anında paraya çevirebilirsiniz.

Paykasa ile Para Yatırma ; İnternet ortamında Çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan paykasa kartı ister Havale ve kredi kartı ile paykasa seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesap numarlarımız’dan herhangi bir ine Paykasa kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde sizde ”paykasa kart” sahibi olabilirsiniz.

Paykasa satın al

Ülkemizde, güvenilir paykasa satış hizmetini sunan www.paykasatrend.com olarak müşterilerimizin bu altın çağın harika ürününden faydalanırken. Daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Zaman teknoloji zamanı ise güvenlik www.paykasatrend.com ile sağlanır.

Kredi kartı kullanıcılarının yaşadıkları en önemli problemlerden birisi bütçelerinin üzerinde alışveriş yapmak ve ödeme tarihi geldiğinde sıkıntı çekmektir. Özellikle yüksek limitli kredi kartları, kişileri daha çok alışveriş yapmaya yönlendirmektedir. Yine kredi kartı kullanıcılarının yaşadığı bir başka problem ise, kart bilgilerinin risk altında olmasıdır. Çünkü kredi kartı ile alışveriş yapılabilen bazı kötü amaçlı online alışveriş siteleri, kişilerin kart bilgilerini kopyalayarak ciddi anlamda mağdur olmalarına neden olmaktadır. Oysa bu bahsedilen iki sorun da ön ödemeli bir sanal kart olan Paykasa Kart ile ortadan kalkmaktadır. Paykasa Forum ‘a göz atabilrsiniz .

Mobil ödeme ile Paykasa satın al” üzerine 11 yorum

 1. Sizde ”mobil ödeme aktif” edilince haberdar olmak istiyorsanız lütfen sosyal medya bağlantımızı beğenin aktif olduğun’da mobil ödeme sistemi paykasatrend.com tarafından bilgilendirilin.

  Kısa bir bilgilendirme yaparsak mobil ödeme ile paykasa satın alımlarını sadece paykasa mobil kullanıcıları yapabilecektir çok kısa sürede paykasa mobil uygulamamız kullanıma açılacaktır.

  Not: paykasatrend.com Facebook beğen butonunu tıklayarak sürekli bizi takip edebilir ve aynı zaman’da kredi kartı aktif olduğu anda otomatik olarak sizi Facebook sayfamızdan bilgilendireceğiz. Takipde kalın!

 2. Paykasa : Ön ödemeli özelliğe sahip olup bunun yanısıra normal kredi kartının aksine para ve kişisel bilgileri de tamamen güvende tutan maliyetsiz,basit ve kullanışlıdır.
  Yeni nesil ön ödemeli online kredi kartı olan Paykasa Kart, hayatımızı kolaylaştıran ve bilgilerimizi güvende tutan sistemiyle en kullanışlı ödeme sistemini sizlere sunar , dilerseniz alışveriş sitelerinde, dilerseniz oyun sitelerinde güven içerisinde harcamalar gerçekleştirebilirsiniz .

  Paykasa Trend
  https://twitter.com/paykasasatinal_

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir