Kredi Kartı ile Paykasa Almak

Kredi Kartı ile Paykasa Almak

Kredi Kartı ile Paykasa Almak : Ön ödemeli kartları çok hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şirketimizin ödeme seçenekleri vardır. Banka havalesi, kredi kartı ve Paykasa mobil ödeme yoluyla bizden kolayca satın alabilirsiniz. Ancak son zamanlarda şirketimiz mobil ödeme yoluyla Paykasa’yı satın almayı bırakmak zorunda kaldı. Bunun nedeni, aracı kurumun çok yüksek ücretler almasıdır. Ancak Paykasa’yı şirketimizden TL transfer ile kolayca satın alabilirsiniz. Avea, Turkcell, Vodafone hatları ile istediğiniz tutarı göndererek bize ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Ödeme ve Kredi Kartı ile Paykasa

Şirketimiz kurulduğu günden beri müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Size haftanın 7 günü, günde 21 saat hizmet veriyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından satış öncesi ve satış sonrası destek veriyoruz. Ayrıca, web sitemizin iletişim bölümündeki iletişim kanalları aracılığıyla bizimle iletişime geçme şansına sahipsiniz. Paykasa’yı kredi kartı ile almak istiyorsanız, doğrudan yardım bölümüne bağlanabilir ve bu konuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı işlemlerimizde aracı kurum kullanıyoruz. Elbette, operatörlerimiz kart detaylarınızı doğrudan talep etmiyorlar. Bir aracı siteye üye olduğunuzda, bütçenize uygun bir Paykasa kartı sipariş edebilirsiniz. Ödeme yöntemlerini kullanarak firmamıza ödeme gönderdikten sonra bir ödeme yapmalısınız. Ödeme bildirimi olmadan ödemeler beklemede. MSN, Skype, Canlı Destek ve telefon numaraları aracılığıyla bize kolayca ulaşabilirsiniz. Satış öncesi ve satış sonrası destek alma şansınız var. Ayrıca Paykasa işlemlerinde güvenli ve güvenilir işlemler yapabilirsiniz.

Bir el koyma işlemi durumunda, kullanıcılar genellikle kendi düşüncelerinin yorucu olduğu sahte sitelerin tuzağına düşerler. Bu sahte siteler, piyasada fiyat teklifi verirken kullanıcı kodu ödemiyor. Bunu yapmak için, sitenin Paykasa işlemlerinde gerçek bir şirketi temsil ettiğinden emin olun. Telefonla onay almanız gerekir. Kodunuzu onay almadan göndermeyin. Telefon numaranızdan satış ve dekompansasyon işlemlerinizi saat yedi yirmi ve çok hızlı bir şekilde yaparız.

Paykasa satmak ve satın almak için bu şirketi kullanabilirsiniz. paykasatrend.com bir kullanım kartıdır ve 7 / 24’ten itibaren döviz ve satış hizmetleri sunuyoruz. Bize 7/24 destek servisinden ulaşabilirsiniz ve servislerimizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir